Len VODA ochráni Slovensko – pozvánka k spolupráci

02.03.2016
Milí priatelia,

VODA v 21. storočí bude v mnohých končinách sveta rozhodovať nie len o kvalite života ľudí, ale aj o potravinovej, sociálnej i ekonomickej bezpečnosti. Ak si uvedomíme súčasný masový exodus zo Sýrie do Európy, tak treba vedieť, že bol naštartovaný práve dlhodobým suchom, ktoré spôsobilo úpadok ekonomiky, nedostatok prírodných zdrojov, nervozitu, nepokoje, vojnu a masový exodus ľudí zo Sýrie do Európy.

Zastavením vysychania Slovenska, vrátime Slovensku vodnú, potravinovú, ekonomickú, sociálnu, kultúrnu, klimatickú bezpečnosť i perspektívu. Tým zo Slovenska urobíme bezpečný kút Európy, v ktorom sa oplatí žiť, vychovávať svoju rodinu, radovať sa zo života i byť hrdý na svoj štát. Program plošného zadržiavania dažďovej vody v krajine ochráni Slovensko pred povodňami, suchom i klimatickou zmenou a zabezpečí nám i budúcim generáciám na Slovensku dostatok čistej vody, zdravých potravín, prosperujúcej ekonomiky, viac tolerancie i solidarity do vzťahov medzi ľudí.

Máme historickú príležitosť ukázať svetu i sebe, že sme ľudia, ktorí dokážu svoje prostredie chrániť nie len pred extrémami počasia, ale aj vnášať do prírody i medzi ľudí pokoj, harmóniu i radosť zo života. Pozývam všetkých občanov Slovenska podporiť tento program. To je naša spoločná perspektíva žiť, pracovať i radovať sa v zdravom a bezpečnom prostredí bez povodní, sucha i extrémnych horúčav. Tiež pozývame všetkých ľudí, ktorí majú radi Slovensko a ktorým záleží na Slovensku.

Aby sa tento program realizoval, musí dostať silný mandát v parlamentných voľbách. Máme historickú príležitosť na zmenu, ktorá prospeje nám, Slovensku, Európe i svetu už teraz. O niekoľko rokov to bude neskoro. Na Slovensku sa zrodilo riešenie, o ktoré sa zaujíma svet, preto chceme, aby sa Slovensko získaného poznania ľahkovážne nevzdalo. Slovensko zo svojho malého územia môže urobiť modelové riešenie pre svet, ako obnovovať prírodné zdroje pre globálnu bezpečnosť i riešiť systémovo výzvy, ktoré stoja pred nami už v krátkej budúcnosti.

Ak voliči dajú mandát tomuto programu, urobím všetko pre to, aby na Slovensku vzniklo viac ako 100 tisíc pracovných príležitostí na budovaní praktických opatrení zadržiavania vody v krajine a naštartujeme nový pilier ekonomiky Slovenska, ktorý cez inovácie a technológie MODREJ EKONOMIKY podporí vznik ďalších viac ako 100 tisíc pracovných príležitostí. Slovensko sa preto stane lídrom v inováciách ozdravovania klímy a ukáže sebe i svetu, ako zastaviť migráciu ľudí z vysušených oblastí sveta.

S pokorou v slobodnej politickej súťaži ponúkam svoj vodný príbeh pomôcť riešiť problémy Slovenska.

Ten si môžete pozrieť TU

Vašu dôveru zhmotním do aktívneho výkonu poslaneckého mandátu v prospech vyššie spomínanej agendy.

Ďakujem.
Občiansky kandidát OĽANO-NOVA Michal Kravčík, číslo 139